Sonesta Simply Suites Las Vegas Convention Center

( ex. Candlewood Suites Las Vegas )
Las Vegas
Sonesta Simply Vegas Convention Center 3*
7.9 Goed
597 beoordelingen

Sonesta Simply Suites Las Vegas Convention Center

4034 South Paradise Road, Las Vegas, Verenigde Staten Kaart weergeven
Bij dit Sonesta Simply Suites Las Vegas Convention Center hotel met 3 sterren heeft u snelle toegang tot het Rodeo Paradise Shopping Center, gelegen binnen 6 minuten wandelen ervandaan. Dit hotel beschikt over 279 kamers en voorzieningen zoals een bagage-opslag.
Gelegen op 3 km van het Congrescentrum Mandalay Bay, dit hotel in Las Vegas is op 2 km van het Madame Tussauds Las Vegas. Het LVH - Las Vegas Hotel & Casino ligt ook op 25 minuten wandelafstand van Sonesta Simply Suites Las Vegas Convention Center. Gasten van deze accommodatie kunnen herinneringen ophalen met hun kinderen door een bezoek te brengen aan het Shark Reef Aquarium op 3,1 km afstand. De dichtstbijzijnde bushalte is RTC 2061 binnen 5 minuten wandelen ervan, tevens is er Monorail - MGM Grand treinstation afstand ervandaan.
Sommige kamers hebben een centraal verwarmingssysteem en strijkfaciliteiten, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Ze bieden koffie- en theevoorzieningen, een koelkast aan. Gasten kunnen ook genieten van het uitzicht op de straat.
Morton's The Steakhouse biedt een selectie van gerechten op een paar stappen verwijderd van Sonesta Simply Suites Las Vegas Convention Center hotel.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • 24-uurs zorg
  • Zwembad
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Vergaderfaciliteiten
  • Kindvriendelijk
  • Rolstoeltoegankelijk
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Las Vegas
Bezienswaardigheden
  • Howard Hughes Center - 700 m
  • Las Vegas Strip - 1.5 km
  • Peter Johann Soccer Field - 800 m
  • Fun Hog Ranch - 600 m
  • Monte Carlo - 1.2 km
  • The Palazzo - 1.5 km
  • The Venetian - 1.5 km
  • Sands Expo - 1.2 km
Luchthavens
  • McCarran International - 3.7 km
Treinstations
  • Monorail - Bally's/Paris Las Vegas Station - 1.3 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Beveiliging
  • Bagageopslag
  • Allergievrije kamers
  • Lift
  • ATM/Geldautomaat
  • Rookdetectors
  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel

Eten

  • Picknickplaats/ Tafels

Sport en recreatie

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Barbecuefaciliteiten
  • Fitnesscentrum
  • Golfbaan

Diensten

  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Wasserij
  • Winkels/ Commerciële diensten
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Ledikanten/ Babybedden
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • 24-uurs zorg
  • Zwembad
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Vergaderfaciliteiten
  • Kindvriendelijk
  • Rolstoeltoegankelijk

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Di 25 Aug
Woe 26 Aug
Gasten
Hotels in Las Vegas aan het zoeken